TWOJA RADNA

Małgorzata Żebrowska-Piotrak

Numer 1 Okręg 3

Od 2018 roku jestem burmistrzynią Łomianek. Jednak już w 2013 roku zaczęła się moja samorządowa droga – jako radna sołecka Łomianek Dolnych (sołectwo Łomianki Chopina), potem zostałam wybrana na radną Rady Miejskiej. Dzięki temu poznałam potrzeby mieszkańców oraz nauczyłam się, jak skutecznie działać na rzecz lokalnej społeczności. 

Należę do Ruchu Samorządowego Tak! Dla Polski, co pozwala na wymianę doświadczeń i informacji samorządowych z całej Polski.

Aktywnie uczestniczyłam jako burmistrz w spotkaniach Związku Miast Polskich, Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej czy Stowarzyszenia „Metropolia Warszawa”. Wielokrotnie występowałam jako panelistka podczas kilku edycji Europejskiego Kongresu Samorządów w Mikołajkach oraz Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Zdobyłam także wiedzę na temat innowacyjnych metod zarządzania gminą na Wydziale Zarządzania UW. Ukończyłam też 30. edycję Szkoły Liderów Politycznych Fundacji im. Z. Pełczyńskiego. Aktualnie kontynuuję naukę w programie MBA Dyplomacja w Studium Obywatelskim im. Pawła Adamowicza. 

Zawsze staram się reagować na kryzysy, szukam rozwiązań i wybieram te, które uważam za korzystne, analizując wcześniej argumenty „za” i „przeciw”. Nie boję się wyrażać własnego zdania i zawsze bronię racji, do których jestem przekonana.

Prywatnie jestem żoną informatyka Roberta, mamą studenta Igora i licealistki Klary, właścicielką dwóch psich adopciaków i miłośniczką Puszczy Kampinoskiej. MOje życiowe motto brzmi: „Prawo wyboru prawem Człowieka”.

Wybranie mnie na kolejną kadencję razem z kandydatami do rady z Koalicji dla Łomianek gwarantuje dokończenie rozpoczętych inwestycji i zaplanowanie kolejnych, tak bardzo potrzebnych. Wierzę w odpowiedzialną i pozytywną współpracę z nowo wybranymi radnymi Rady Miejskiej w Łomiankach. Wybierzmy pozytywną przyszłość!