TWOJA RADNA

Gabriela Belka

Numer 3 Okręg 2

Jako studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego aktywnie działałam w samorządzie uczelni i jestem jedną z prowadzących podcast „MUWiMY”, w którym przybliżamy słuchaczom postaci i zagadnienia ze świata współczesnej medycyny. Moja misja to szerzenie szacunku wobec drugiego człowieka. W wolnych chwilach oddaję się pasji do muzyki i tworzenia własnych kompozycji, zawsze chętnie uczestniczę w lokalnym festiwalu „Łomot”.

Chcę skoncentrować się na dbałości o tereny zielone, stworzyć miejsca przyjazne dla rodzin z dziećmi, a jako przyszłej położnej, marzy mi się miejsce bezpieczne dla matek karmiących w naszych parkach miejskich. Nie zniechęcajmy się licznymi zniszczeniami i kontynuujmy budowanie lokalnej infrastruktury turystycznej przy Kampinoskim Parku Narodowym, czy nad naszymi jeziorami – Dziekanowskim i Kiełpińskim.

Niech te okolice przyczynią się do integracji naszej społeczności. Nowe wiaty, miejsca w których możemy spędzić czas z przyjaciółmi, to coś czego brakuje w Łomiankach młodym ludziom. Nie musimy przenosić się do Warszawy, by aktywnie i ciekawie organizować sobie czas wolny.