TWOJA RADNA

Elżbieta Kapuściarek

Numer 1 Okręg 1

Lat 43, matka dorosłego już syna, mieszkanka Łomianek od urodzenia, pasjonatka i osoba bardzo otwarta.

Ukończyłam studia pedagogiczne w specjalności Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna – pracowałam kilka lat z dziećmi w żłobku oraz przedszkolu. Praca ta nauczyła mnie cierpliwości i wrażliwości, ale przede wszystkim kreatywności w działaniu oraz wychodzenia poza utarte ścieżki – każde dziecko jest inne i każdemu należy się uwaga.

Obecnie pracuje jako pracownik administracyjny w biurze projektowym -praca od obsługi kontraktów, przez rozliczenia i prognozy finansowe do udziały w zamówieniach publicznych.

Prywatnie moja pasją od ponad 7 lat jest bieganie, jestem członkiem Stowarzyszenia Warto Biegać, którego celem jest propagowanie zdrowego stylu życia wszelkich grup społecznych.

Moja pasja nauczyła mnie wytrwałości oraz potrzeby ciągłego rozwoju ciągle zdobywam wiedzę co robić aby moje osiągnięcia były jeszcze lepsze.

Moją dugą pasją są ludzie i sprawy społeczne. Odkąd ukończyłam 18 lat jestem członkiem (przewodniczącą najczęściej) komisji wyborczych. Jest to dla mnie świetna okazja na rozmowę ze współmieszkańcami na temat naszej społeczności.

Jako mieszkanka Łomianek od zawsze obserwuję rozwój naszego miasta i liczę na to, że będę mogła uczestniczyć w pracach nad dalszym ich rozwojem.