TWOJA RADNA

Elwira Bartnik

Numer 1 Okręg 2

Dzień dobry Sąsiadko, Dzień dobry Sąsiedzie!

Nazywam się Elwira Bartnik. Jestem mieszkanką Łomianek od urodzenia. Tu chodziłam do ukochanej Szkoły Podstawowej nr 1 im.Marii Kownackiej, tu prowadzę działalność gospodarczą, tu spędzam mój czas. Jestem absolwentką SGH i Akademii Leona Koźmińskiego.

Czy myślałam (zastanawiałam się), że mogę być radną? Nie! Ale nagle mój świat się zmienił, przewartościował stałam się dojrzałą matką 3+. Matką która tworzy świat dzieci każdego dnia lepszym ale nie wyręczając ich w tym tylko pomagając. Bo każdy nawet ten mały ma prawo do błędów i porażek. Bo to uczy myślenia.

Mój wolny czas spędzam aktywnie ze swoimi dziećmi. Widzę braki ale też i możliwości naszego miasta do wsparcia rozwoju naszych najmłodszych mieszkańców.  Aktywnie uczestniczę w Radzie Rodziców SP nr 1 i w trójce klasowej. Widzę jakie są możliwości w codziennym funkcjonowaniu społeczności szkolnych. I wiem, że są to sprawy które przy wspólnym wsparciu możemy zrobić.

Ale mamy też w Łomiankach młodzież której powinniśmy zapewnić rozwój i wypełnić ich wolny czas. Bliskie są mi też problemy osób niepełnosprawnych i seniorów. Wiem, że Łomianki są miastem pełnym możliwości i miastem silnym. A skąd? Bo je znam i sama taka jestem.

 

Do zobaczenia