TWÓJ RADNY

Andrzej Misztal

Numer 7 Okręg 1

Wiek – 55 lat, mężczyzna Żonaty od 28 lat, ojciec piątki dzieci Mieszkaniec Łomianek Dąbrowy od 18 lat Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych – kierunek Polityka Społeczna oraz Studium Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim Bogate doświadczenie życiowe – były pracownik Krajowego Urzędu Pracy, Banku Handlowego w Warszawie i Banku Spółdzielczego w Raszynie.

Od ponad 20 lat związany z branżą budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego a podczas prowadzenia działalności gospodarczej z remontami i modernizacjami lokali i mieszkań. Solidny, punktualny i rzetelny w powierzonych zadaniach. Chętny do pomocy sąsiadom. Nie oszukuje Kobiet – na co dzień związany z pięcioma kobietami – Żoną i czterema Córkami. Człowiek spełniony – spłodził Syna Lecha, wybudował dom i posadził wiele drzew podczas pracy w Ochotniczych Hufcach Pracy w Sudetach : )

Pasjonat historii, zwłaszcza lokalnej – organizator Wystawy „Okruchy historii” w Domu Kultury w Łomiankach. Przybliżał historię Łomianek podczas II wojny światowej uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomiankach Dąbrowie. Fundator tablicy poświęconej żołnierzom walczącym z Niemcami w Łomiankach w 1939 roku.

Szczególnym uczuciem darzy bogaty folklor ziem polskich – 5 lat tańczył i śpiewał w Ludowym Zespole Artystycznym „PROMNI” Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie poznał Żonę, która obecnie pracuje w Szkole Podstawowej nr 2 W Łomiankach jako Psycholog Szkolny. Ceni sobie prawdomówność i punktualność.

Nasz sąsiad – nasz Radny