TWOJA RADNA

Alicja Siemianowska-Woźniak

Numer 2 Okręg 3

Mieszkanka gminy od 35 lat. Dzięki Państwa zaufaniu od 26 lat pełnię zaszczytną, społeczną funkcję sołtysa wsi Sadowa.

Kocham ludzi, lubię pomagać, jestem wrażliwa na krzywdę zarówno ludzi, jak i zwierząt. Spełniam się jako przewodnicząca Rady Seniorów, ławnik, pracuję w gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Mam duże doświadczenie i bardzo dużo pomysłów, piszę i realizuję z powodzeniem projekty do budżetu obywatelskiego oraz unijne, współtworzę i realizuję projekty senioralne np. „Mazowsze dla seniorów”, organizuję festyny i wigilie sołeckie.

Jestem w stałym kontakcie z mieszkańcami współpracuję ze szkołą i domem pomocy społecznej w Sadowej, znam Wasze potrzeby. Jestem wolontariuszką dla osób niepełnosprawnych i udzielałam się w pomocy ofiar wojny w Ukrainie.

Na terenie wsi Sadowa wkrótce powstanie kanalizacja łącząca Dziekanów Leśny z ul. Środkową, powstaje koncepcja budowy żłobka na terenie starej szkoły w Sadowej. Wybudowana została szkoła podstawowa, o którą zabiegałam około 20 lat.

Jeśli mi zaufacie, z taką samą gorliwością i oddaniem będę się wsłuchiwać w Wasze problemy i przedstawiać je wybranym władzom, zawsze znajdę dla Was czas i będę do Waszej dyspozycji. W 2021 roku uzyskałam tytuł sołtysa roku w powiecie warszawskim zachodnim, a w 2023 roku nasze sołectwo uzyskało tytuł sołectwa roku.

Obiecuję, że nie zabraknie mi pomysłów i dobro mieszkańców będzie przedkładane ponad wszystko Najważniejsze jest dla mnie budowanie zgody. Chciałabym zająć się problemami senioralnymi, polepszeniem jakości życia naszych mieszkańców, budową nowej infrastruktury drogowej w naszej gminie.

Jeśli ważni są dla Ciebie ludzie i ich dobro – zaufaj mi i zagłosuj na mnie – nie zawiodę. Z poważaniem Twoja przyszła radna.